Left sub menuSluneční bylinková praxe

Mimořádná příležitost pro studenty!

My ze SONNENTORU pevně věříme tomu, že v přírodě jsou skryty ty nejlepší recepty na krásný a dlouhý život. Pro to pracujeme a z toho žijeme. Harmonie je to kouzelné slovo. To je naše filozofie při práci s přírodou. A naše tajemství, které je ukryto v každém produktu SONNENTOR Vše musí být v rovnováze, aby mohla radost stále růst...

Chceš růst společně s námi?

Jsi vysokoškolský student se zájmem o ekologii a zdravý životní styl? Chceš to zažít na vlastní smysly? Zapoj se do našeho nového projektu – Sluneční bylinkové praxe a prožij s námi měsíční prázdninovou stáž!
Tuto stáž mohou využít zejména studenti zemědělských, potravinářských, obchodních nebo marketingových oborů, ale i ostatní vysokoškoláci se zájmem o ekologii a zdravý životní styl.

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Tento projekt umožní studentům prožít čtyři týdny v moderní firmě na zpracování biočajů a biokoření. Praxe probíhá přímo v sídle firmy v Čejkovicích u Hodonína, a proto je vhodná zvláště pro studenty z jižní Moravy, kteří budou schopni denně dojíždět do Čejkovic. Sluneční bylinková praxe není obyčejná brigáda, ale souvislá měsíční stáž, při níž student získá množství zajímavých informací a praktických zkušeností.

TERMÍN PRAXE PRO ROK 2017

  • 17. 7.–15. 8. 2017

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

  • Poznáš chod firmy od vůní výroby a zpracování přes řízení kvality až po expedici, obchod a marketing.
  • Představíme ti turistický projekt Bylinkový ráj SONNENTOR.
  • Zažiješ jak se balí a kompletuje naše tajemství do biočajů a biokoření
  • Poznáš také život plný přírody na ekologické farmě a zkusíš si jak se s láskou pečuje o naše bylinky a koření.
  • Během praxe navštívíš také Bylinkový projekt SONNENTOR Erlebnis v Rakousku.
  • Při slavnostním zakončení Sluneční bylinkové praxe dostaneš Certifikát o absolvování praxe ve firmě SONNENTOR.

MĚSÍČNÍ ODMĚNA
4 000 Kč + poukaz na nákup produktů firmy SONNENTOR v hodnotě 4 000 Kč.

POŽADAVKY
Minimální věk 19 let, dobrá znalost němčiny nebo angličtiny, zájem o zdravý životní styl a ekologii. Řidičský průkaz skupiny B a základní řidičská praxe výhodou.

JAK SE PŘIHLÁSIT?
Je to jednoduché!
Stačí napsat motivační dopis včetně životopisu a zaslat jej do 30. dubna 2017 na adresu: SlunecniBylinkovaPraxe@sonnentor.cz.