Left sub menuBezkofeinové probuzení

Patříte také k lidem, kteří nejsou ranní ptáčata, ale káva není pro ně zrovna nejlepší probuzení? Nebo chcete jen zkusit čistou radost a vyzkoušet probuzení jinou cestou než kávou a kofeinem?

Máme pro vás šest efektivních stimulantů, kteří vám pomohou udržet energii na celý den! Tyto bylinky a koření vás probudí, přestože neobsahují kofein.

Rozmarýn
Poněkud špičatá rostlinka ze středomoří v sobě skrývá překvapivé vlastnosti - je králem mezi povzbuzujícími bylinkami. Pomůže proti vyčerpání, regeneruje a osvěžuje organismus.

Tymián
Povzbuzuje fyzicky i psychicky, posiluje krevní oběh. Ideální čaj ke snídani.

Kardamom
Nejenže skvěle chutná, ale také dodá tělu i duši energii. Stačí 1/4 čajové lžičky mletého kardamomu rozmíchat v (rostlinném) mléce a vypít.

Chilli
To, že za pálivost chilli může kapsaicin, je už všeobecně známo. To, že vás ale pořádně nastartuje, může být pro vás novinkou. Zkuste si do ranního kakaa přidat špetku chilli. Lahodná ostrá záležitost, která probudí všechny vaše smysly.

Bazalka
Jemné lístky chutné a voňavé bazalky zvednou náladu a zvýší koncentraci. Můžete si z ní udělat čaj nebo si jí dát na chleba. Dělá divy!

Ginkgo
Strom původem z jihozápadní Číny je známý pro své povzbuzující účinky. Čaj s ginkgem dodá tělu energii a mysli novou sílu.