Left sub menuSluneční školení prodejců SONNENTOR produktů

Školení je určeno především pro majitele a prodávající personál bio obchodů a obchůdků, obchodů zdravých výživ, dárkových čajových prodejen, ale také bio restaurací a bio jídelen.

Máte jedinečnou příležitost poznat zblízka provoněné sklady i výrobní prostory s bylinkami a kořením v Čejkovicích. Budete mít možnost zhlédnou zrození nálevového sáčku biočaje od výkupu bylin až po jeho samotnou výrobu v moderním čejkovickém areálu nad Templářskými sklepy. A protože SONNENTOR nejsou pouze čaje, obeznámíme Vás na závěr s novým širokým sortimentem novinek. Součástí školení bude také ochutnávka těchto nových produktů. Pro zájemce, kteří nemají možnost se dopravit do Čejkovic autem, můžeme v Brně na parkovišti za OD Tesco na ulici Uhelná přistavit ráno v 8:30 firemní minibus a zajistit dopravu z Brna do Čejkovic u Hodonína. (tato nabídka platí pouze pro omezený počet účastníků!)

Program:
9:30 Úvodní slovo a svačinové občerstvení ve školící místnosti výrobní haly Mlaty
10:00 Film o SONNENTORU "Na Sluneční straně"
10:15 Pěstování a skladování bylin a koření, zásady zpracování, exkurze do skladu a zpracování bylin ve výrobní hale Mlaty
11:00 Výroba balených čajů, exkurze do výroby, prezentace výroby jednokomorových, dvoukomorových i pyramidálních čajových sáčků ve výrobní hale Akropolis
12:00 Představení SONNENTOR novinek a bohatá ochutnávka SONNENTOR produktů
13:00 Jak prodávat a prezentovat SONNENTOR produkty? Prezentace konceptu specializovaných oddělení.
14:00 Společné občerstvení ve firemní jídelně s možností diskuse
14:30 návštěva firemní prodejny SONNENTOR s ukázkou prezentace SONNENTOR produktů
15:30 odjezd z Čejkovic a návrat domů

Termíny školení:
22.2. 2017 - již obsazeno
22.3. 2017 - již obsazeno
28.3. 2017 - již obsazeno
10.10. 2017
24.10. 2017

Počet míst je omezen na 30 účastníků, proto se nahlaste co nejdříve.

Vyplněnou přihlášku zašlete nejpozději do pátku před daným termínem školení poštou na adresu: Sonnentor s.r.o., Příhon 943, 69615 Čejkovice nebo emailem na adresu: lucia.havrlentova@sonnentor.cz.

Untitled from Zdeněk Chocholáček on Vimeo.