Přihlášený uživatel!

Left sub menuPomoc
prázdný košík
rozšířené vyhledávání
Oblíbené

Vůně středomoří v šálku čaje

Toužíte po dovolené? Šálek čaje z olivových listů vás i v chladných zimních měsících přenese do Středomoří.

Ano, slyšeli jste dobře! Nejen plody olivovníků-olivy, ale i listy přináší skvělou chuť a požitek. Čaj je vyroben z nefermentovaných olivových listů, tedy téměř všechny obsahové látky zůstanou zachovány. Svojí travnatou chutí připomíná zelený čaj Sencha, neobsahuje ale kofein, takže je skvělou alternativou k zelenému čaji. Olivový list je znám svým pozitivním vlivem na pohodu a rovnováhu lidského těla. Již sv. Hildegarda z Bingenu jej ráda používala díky blahodárným účinků pro organismus. Jeho příjemně natrpklá chuť vás pozitivně překvapí.

Čaj z olivových listů se skvěle hodí k pokrmům středomořské kuchyně a k pikantním pokrmům. Je lehce stravitelný, můžeme ho pít i v pozdních večerních hodinách nebo po sportovním výkonu pro regeneraci těla. V sypané nebo porcované formě z něj mrknutím oka připravíte unikátní nápoj. Čaj z olivových listů u nás naleznete také se dvěma příchutěmi.

Olivový list a citronová tráva v šálku září krásně žluto-zelenou barvou a voní svěžestí citronu. V chuti harmonizují tóny citronové trávy se sladkostí bedrníku a jemnou travnatostí olivových listů. Skvěle doladí studené ovocné

Olivový list a bylinky ze středomoří rozsvítí váš šálek jasně zelenou barvou se žlutavými odstíny. Voní lehce bylinkami s jemným citronovým tónem. Středomořské bylinky a travnatá chuť olivových listů tvoří opravdu harmonickou kompozici. Tato zajímavá čajová kombinace ladí obzvlášť s pikantními jídly.