Přihlášený uživatel!

Left sub menuPomoc
prázdný košík
rozšířené vyhledávání
Oblíbené

Veselé Velikonoce!

Pro všechny koledníky máme připraveny samé zdravé dobroty - vše samozřejmě bio!

Velikonoční zajíček - bylinný čaj
To je jarní lehkost a svěžest. Tento bylinný čaj, který svádí citrónovými tóny máty a verbeny, si nenecháte jen pro sebe. Příjemná sladkost a vůně květin dělá tuto čajovou směs velmi harmonickou. Také díky kopřivě, malinovým listům, měsíčku, chrpě nebo slunečnici ucítíte jaro ve svých šálcích. Ať už v nálevových sáčcích nebo jako sypaný čaj.

Jarní políbení - bylinný čaj
Je to osvěžující a chladivá bylinná směs s citronovou trávou, mátou peprnou a kardamonem. Právě kardamon propůjčuje aromatické bylinné směsi správnou kořeněnou chuť, která navodí příjemnou teplou jarní náladu po chladných a mrazivých dnech.

NOVINKA: Sůl na vejce od zajíce

Více chuti nejen na Velikonoce. Z obyčejného jídla vykouzlí neodolatelné pochoutky se středomořským svěžím nádechem. Jídlo bude barevně veselé, aromatické, prostě neodolatelné.

Všechno nejmilejší – kouzelná sůl s květy

Kombinace mořské soli, růžového pepře, jahod, plátků růží, malin, koriandru, vanilkového prášku a nebesky modré chrpy vás zavede do neuvěřitelných chuťových dálek. Sladce-kyselkavá kompozice vytvoří z obyčejného sýra, těstovin a jiných pokrmů rafinovaný zážitek.

Křupavé keksy

Veganské špaldové keksy, bez palmového oleje s malinami a příchutí citronu, roztomilých tvarů vykouzlí v každém okamžiku sladký chuťový zážitek.

Přejeme krásné jarní dny!