Přihlášený uživatel!

Left sub menuPomoc
prázdný košík
rozšířené vyhledávání
Oblíbené

Sbohem, soli!

Naše tělo potřebuje sůl k přežití, ale ne zdaleka tolik, kolik jí denně zkonzumujeme.

Věděli jste, že chléb a hotová jídla patří mezi potraviny nejbohatší na sůl? Osvobozením se od hotových jídel, slazených nápojů a tabákových výrobků se naše chuťové pohárky opět probudí a umožní nám objevovat zcela nové, přirozené chutě. Jestliže chcete snížit svůj příjem soli, dát prostor bylinkám i koření a vnímat okamžiky radosti z jídla, dopřejte si jednu z našich nových kořenících kreací

Sbohem, soli!
Polévka bez soli, to přece nejde! Pokud se chceme vědomě vzdát soli, často postrádáme správnou alternativu. Pod heslem "koření místo solení", jsme pro vás připravili tři skvělé kořenící směsi.

Sbohem, soli! Zeleninová bio
Lahodná zeleninová chuť této směsi dává pokrmům kořeněnou chuť. Hodí se k přípravě klasické kuchyně jako jsou omáčky, saláty, dušené pokrmy.

Sbohem, soli! Středomořská bio
Skvěle ladí s lasagnemi, těstovinami všeho druhu a dalšími středomořskými pokrmy. Rajčata, mrkev, cuketa a cibule v kombinaci s bazalkou, oreganem a česnekem zaručeně roztančí vaši lžíci.

Sbohem, soli! Pikantní bio
Směs rajčat, cibule, pastináku a dýně, doplněná mletou paprikou, chilli, tymiánem, česnekem a pepřem okouzlí každého milovníka pikantních chutí.