Přihlášený uživatel!

Left sub menuPomoc
prázdný košík
rozšířené vyhledávání
Oblíbené

Pět pomocníků, aby bylo zase dobře!

Objevte sílu koření pro vaši pohodu.

Výběr vhodného jídla a způsob, jak ho připravujeme a vychutnáváme, je pro nás nesmírně důležitý, abychom se opravdu cítili dobře. U koření není důležitá jen chuť, ale také to, jak ovlivňuje naše zdraví. Při vaření a ochutnávání s našimi novými směsmi koření z řady Zase dobře můžete objevovat příznivé účinky koření na vaše zdraví.

Spokojené bříško

Pečené vepřové maso, brambory nebo knedlík – to je ale pochoutka! Ale zkusme tuto pochoutku malinko odlehčit. Vydatná a chutná jídla jsou sice balzámem pro duši, ale zátěží pro naše bříška. Přidejte tedy do svých pokrmů špetku lehkosti v podobě saturejky, pelyňku, kmínu, galgánu a dalších bylinek.

Očista dočista

Rychlý životní styl – to je dnešní doba. Několik obchodních setkání za den, pak večerní cvičení. Mezitím jen káva nebo dvě proti únavě a pozdě večer posezení s přáteli u sklenky vína. Ale co jídlo? Většinou něco za běhu! To je chvíle pro koření Očista dočista. Sáhněte po této aromatické směsi koření, se kterou hravě ochutíte lehké zeleninové pokrmy, raw stravu, saláty i polévky a přitom uděláte něco pro sebe.

Porce síly

Zima, horko, bolení v krku, z nosu nám pořád teče, a zase znovu zima, horko a pořád se to střídá. Ty neustálé výkyvy teplot! Je čas se pořádně posilnit. Naštěstí jsme spojili sílu kurkumy, česneku, zázvoru a echinacei v jedno. V každém ročním období přináší společně s bazalkou a šalvějí extra porci síly do vašich polévek a jídel z jednoho hrnce.

Bystrá hlavička

Jarní únava? Chybí vám koncentrace? Potřebujete se ráno dostat do formy, nebo překonat odpolední únavu? Povzbuďte znavenou mysl sladkým pokrmem, kaší, ovocným salátem či mléčnou pěnou ochucenou báječnou kořeněnou směsí ze skořice, kardamomu, hřebíčku, pomeranče a muškátového oříšku. Zažene unavené myšlenky a dá prostor kreativitě.

Pohoda lahoda

Po hektickém dni máte málo času na vaření a raději byste byli na vlastním ostrově ticha, dali nohy nahoru a odpočívali? Jenže vám to nedá, uvařit je třeba! Vykouzlete rychlé a výtečné pokrmy jako saláty a těstoviny či dipy a přeneste klidný středomořský život do své kuchyně. A pak může začít lenošení.


Všech pět druhů pospolu najdete také v ochutnávkové sadě Zase dobře! Poznávací sada koření. Ochutnejte!