Přihlášený uživatel!

Left sub menuPomoc
prázdný košík
rozšířené vyhledávání
Oblíbené

Dárky pro maminku

Den matek se blíží. Ukažte své mamince, jak jí máte rádi!

Nezapomeňte na naše úžasné maminky, 14. května 2017 jim poděkujme za jejich lásku a péči!

Drží nás za ruku, když děláme první krůčky. Utěšují nás, když spadneme nebo se nám něco nedaří. Doprovází nás celým naším dětstvím až do dospělosti. A když se již sami staneme rodiči, rádi nám poradí a pomohou. Kdo? Naše maminky! Tato šance, poděkovat našim maminkám, je tradičně každý rok, druhou neděli v květnu.

BYLINNÝ ČAJ DĚKUJI

Řeknete děkuji své mámě bylinným čajem Děkuji. Osvěžující meduňka kombinovaná s kořeněnými bylinami jako je rozmarýn a šalvěj, k tomu voňavé okvětní plátky levandule a růže nabízí výjimečný zážitek. A podávat tento čaj ve stejnojmenném šálku? Co může být krásnějšího?

Čaj s etiketou pro maminku k zakoupení v SONNENTOR prodejně Čejkovice a Brno.

MILOSTNÝ BYLINNÝ ČAJ
Směs inspirovaná srdcem, jelikož člověk nikdy nemůže dostat dost lásky! Směs bylinného čaje je aktivující, plná síly a zároveň harmonická. Krásný dárek pro maminku od tatínka!

VŠECHNO NEJMILEJŠÍ - KOUZELNÁ SŮL S KVĚTY
Kombinace mořské soli, růžového pepře, jahod, plátků růží, malin, koriandru, vanilkového prášku a nebesky modré chrpy vás zavede do neuvěřitelných chuťových dálek. Sladce-kyselkavá kompozice vytvoří z obyčejného sýra, těstovin a jiných pokrmů rafinovaný zážitek. Překvapte blízké snídaní - třeba vařením vajíčkem, kterému tato sůl dodá neuvěřitelnou chuť, nebo připravte na odpoledne studenou sýrovou mísu.

VŠECHNO NEJMILEJŠÍ - SMĚS KVĚTŮ A KOŘENÍ
Růžový pepř dodává tomuto koření ten správný šmak, jahody mu propůjčují sladké aroma a maliny k tomu dodávají zajímavý „kyselkavý“ nádech. Připravte mamince hezký a zajímavý nedělní oběd - Špagety se vším nejmilejším.

KEKSY
Podarováním keksů Anděl strážný dáte najevo, jak máte mámu rádi a že jí posíláte andílka, aby ji strážil. S keksy Dobrá nálada vyčarujte nezapomenutelný úsměv na její tváři. Milostné keksy budou krásným dárkem od tatíka. Všechny naše keksy jsou bez palmového oleje.

PŘIPRAVTE MAMINCE TAKÉ BÁJEČNÝ DORT
Rezept najdete zde

OSLAVTE S NÁMI V SONNENTORU
DEN MATEK 1. a 8. května