Raráškův bylinkový ráj SONNENTOR

Zajímavý školní výlet pro děti do 10 let.

Pro děti předškolního věku a děti na prvním stupni základní školy nabízíme zajímavý naučně-soutěžní program, který může být krásným zpestřením školních výletů na jižní Moravě.

PROGRAM
Program trvá přibližně 90 minut. Děti prožijí krásný čas uprostřed vůní bylinek, poznají a uvidí spoustu zajímavého - např. Bylinkovou zahrádku sv. Hildegardy, ochutnají dětské čaje, podívají se na zajímavý film o bylinkách, zažijí legraci při plnění raráškových úkolů a potěšením jim budou sluneční dárečky a certifikát na závěr.

EXKURZE
Tento školní program probíhá pouze po předchozí tel. dohodě a jen v měsících duben, květen, červen, září a říjen (preferujeme út nebo čt od 8:30 do 10:30).

VSTUPNÉ

Vstupné za prohlídkový, ochutnávkový a soutěžní program je 65 Kč/dítě.

Jedna prohlídka je určena pro skupiny cca 20 až 40 dětí (min. počet dětí je 15).

Vstup pedagogického dozoru zdarma.

RARÁŠKOVA NAROZENINOVÁ PÁRTY

Líbí se ti u nás v čajovém salonu? Chceš udělat radost svým kamarádům a pozvat je na oslavu svých narozenin? Ano i zde, v těchto prostorech, ti připravíme Raráškovu sluneční narozeninovou párty. Těšit se můžeš na domácí narozeninový dort od maminek místních rarášků, na jahodovou, mátovou, makovou a jinou zmrzlinu, na čokoládu od srandovního pána z Rakouska a mnoho dalších věcí. Zavolej s rodiči. Narozeninová raráškova párty linka je: 725 795 466
Těšíme se na tebe! Tvoji kamarádi Bio-Rarášci.

Rádi u nás přivítáme Vaše děti po předchozí domluvě na tel. čísle 702 056 505 nebo na emailu: .