Čas na čaj

Dopřejte si Čas na čaj a užijte si vytříbené čajové speciality a pravou kávu v útulném prostředí našeho nového čajového salonu s kavárnou.

Zážitek z návštěvy Bylinkového ráje SONNENTOR tak bude ještě radostnější.

Čas na čaj je samoobslužný koncept čajového salónu s kavárnou. A jaké vás zde čekají chuťové zážitky?

Čajové speciality
Vyzkoušejte v našem slunečním čajovém baru širokou škálu čajových i bylinkových specialit. Každý jistě najde svou oblíbenou směs.

Vynikající káva
Jedinečná káva Arabica, vypěstovaná v jedné oblasti, ve stínu deštných pralesů v Nicaraguy. Pražená vždy čerstvě odborníky v pražírně Coffee Source v Praze. Připravená s láskou našich baristů na kávovaru La Marzocco. Tyto ručně řemeslně vyráběné kávovary z Florencie ještě podtrhnou profesionální přípravu naší biokávy.

Domácí limonády
Osvěžující limonády připravované z biosirupů SONNENTOR.

Dezerty a zákusky
Oslovili jsme cukrářky a kuchařky z Čejkovic a okolí. Místní ženy nejlépe znají tajemství toho, co chutná lidem u nás na jižní Moravě a podělí se o to i s vámi. Většina surovin pochází z ekologického zemědělství.

Domácí zmrzlina
Místní zmrzlinářka používá k výrobě pravé farmářské mléko a smetanu, místní produkty a sezóní ovoce převážně z ekologického zemědělství. Můžete se těšit např. na báječnou makovou zmrzlinu z našeho bílého biomáku.

OTEVÍRACÍ DOBA
otevřeno celoročně: po–pá 9–17 hod.
únor–prosinec: so–ne 10–18 hod.
státní svátky (květen-listopad): 10.00–18.00 hod.
leden - zavřeno
Velikonoční a Vánoční svátky zavřeno.